"EL VER, HAYATA TUTUNSUN II" KARMA RESİM & HEYKEL SERGİSİ - 4 Aralık - 31 Aralık 2014

Genç yeteneklere destek vermenin yanında sosyal projeleri de unutmayan Deyim Sanat Galerisi, Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı  Koruncuklarla  el ele verip  yılın son sergisinde ''El Verin , Hayata Tutunsunlar II ” demenin mutluluğunu yaşıyor.Sergiden elde edilecek gelirin bir kısmını Koruncuklarla  paylaşıyor, onların umudu olmaya devam ediyor.

Ulusal ve uluslararası sanatçılarla işbirliği yapan Deyim Galeri; Nişantaşı’ndaki şubesinde Xchristakos, Dganit Blechner ve yerli sanatçılarımızdan Bahri Genç, Bengisu Bayrak, Bülent Y. Yılmaz, Ekrem Kutlu ,Haydar Ekinek , Mustafa Demirpençe, Özdemir Yemenicioğlu, Saim Dursun, Sema Çulam ve Ümmet Karaca'nın eserlerine ev sahipliği yapıyor.

Değerli sanatseverler, galerimizin gerçekleştireceği bu güzel sergide sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Deyim Sanat Galerisi

www.deyimsanatgalerisi.com

Şakayık Sk. Kamar Apt. No: 47/1        Nişantaşı / İstanbul(Nişantaşı katlı otoparkı sırasındayız)              

(0212) 286 21 82   

KORUNCUK VAKFI

1979 yılında gönüllü kişiler tarafından kurulan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı; her çocuğun şefkat, sevgi ve anlayış görme, yeterli beslenme, sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme, kısaca insan haysiyetine yakışır bir şekilde yaşama hakkı olduğuna inanmaktadır. Amacı; kurup yaşattığı “Çocuk köyleri” ile ailesi olmayan veya terk edilen, kişisel varlığı tehdit altında olan, ihmal veya istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış, korunmaya muhtaç çocukları “Çocuk Köyleri”nde hazırladığı aile ortamıyla toplumda başarılı bireyler haline getirmek ve ülkemizde yaşanan korunmaya muhtaç çocuklar sorununa da çözüm sunarak örnek teşkil etmektir.

http://www.koruncuk.org/

Altan Erbulak Sok. Hoşkalın Apt. 6/5 K:2               Mecidiyeköy / İstanbul             

(212) 274-95 45