"ÜTOPİK" KARMA RESİM SERGİSİ 1 Ekim - 30 Kasım 2014

Genç yeteneklere destek vermenin yanında sosyal projeleri de unutmayan DEYİM Sanat Galerisi ,korunmaya muhtaç  çocuklar vakfı olan Koruncuk ile yeni sezonun ilk sergisinde el ele veriyor.   "Ütopik" karma resim sergisinde birlikte olmanın mutluluğunu yaşarken siz sanatseverlerin desteğini bekliyor.....
Ulusal ve uluslararası sanatçılarla işbirliği yapan  Deyim Galeri ,Nişantaşı’ndaki şubesinde Dünyanın pek çok büyük şehrinde şubesi olan Newyork'un ünlü Eden Gallery sanatçılarının yanı sıra Bulgar sanatçı Atanas  Petrov ve Yunanlı sanatçı Xchristakos  yerli sanatçılarımızdan  Bengisu Bayrak, Bülent y. Yılmaz, Ebru E. Düvenci, Ergin İnan, Fatih Başbuğ, Faruk Yazıcılar, Gülçin Anıl, Gülhan, Jozef Fani, Mehmet Dede, Muhammet Aliyev, Mustafa Demirpençe, Nail Karahan, Namık İsmail, Oral ünlü, Özdemir Yemenicioğlu, Saim Altuncu, Saim Dursun, Salim Başyiğit, Selahattin Kara, Sema Çulam, Sinem Pehlivan, Süleyman Saim Tekcan, Şükrü Çağlayan , Tonguç Gökalp, Tufan Türkmen,  Ümmühan Tunçtürk ,Ümmet Karaca'ya ve Yaşar yeniceli ev sahipliği yapıyor. . Kariyerlerinde önemli işler başarmış bu sanatçılar, Koruncuklar için bir araya geliyor.  
Değerli sanatseverler ,NEWYORK Eden sanat galerisinin ülkemizde yetkili satıcısı olan galerimizin gerçekleştireceği bu güzel sergide  sizleri de  aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Deyim Sanat Galerisi
www.deyimsanatgalerisi.com
Adres: Şakayık Sk. Kamar Apt. No: 47/1 Nişantaşı / İstanbul
T: (0212) 286 21 82 (Nişantaşı kat otoparkı sırasındayız)

KORUNCUK VAKFI
1979 yılında gönüllü kişiler tarafından kurulan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı; her çocuğun şefkat, sevgi ve anlayış görme, yeterli beslenme, sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme, kısaca insan haysiyetine yakışır bir şekilde yaşama hakkı olduğuna inanmaktadır. Amacı; kurup yaşattığı “Çocuk köyleri” ile ailesi olmayan veya terk edilen, kişisel varlığı tehdit altında olan, ihmal veya istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış, korunmaya muhtaç çocukları “Çocuk Köyleri”nde hazırladığı aile ortamıyla toplumda başarılı bireyler haline getirmek ve ülkemizde yaşanan korunmaya muhtaç çocuklar sorununa da çözüm sunarak örnek teşkil etmektir.